Виготовлення продукції

Всі витрати на матеріали та на виготовлення продукції ми вже включили в оголошену Вам ціну виробу. Вона включає в себе сировину (квадрат діаметром 10-12мм) ґрунтовку та фарбування. Якщо Ви бажаєте отримати вироби з більш міцного матеріалу (квадрат діаметром 14-16-18мм), то ціна підвищується на 40-80% відповідно. Щоб Ваш виріб був більш привабливим, додатково прикрашаємо готовими кованими або литими елементами, що додає ще 25% вартості. Вироби складних форм і ті, які потребують більш складної технічної оснастки можуть здорощати на 50%. Якщо виріб буде багатофункціональним – відчинятися, крутитися, мати інші рухомі елементи, то ціна конструкції також збільшується на 40%. Ціну на ковані вироби, при виготовленні яких необхідно багато кваліфікованої ручної праці (предмети інтер’єру, меблі, мангали, підставки під вазони і т.д), можна буде визначити тільки після остаточного виготовлення ескізу. Проте попри все ми в будь якому разі сподіваємося, що наші ціни приємно вразять Вас, Ви можете розраховувати на солідні знижки при великому замовленні,так як ми являємось виробниками, а не посередниками, тому націнка на виготовлення якісної продукції у нас – МІНІМАЛЬНА.

Монтаж

Наші спеціалісти готові виїхати до Вас та змонтувати виріб всього за 20% його вартості (вироби з рухомими елементами – ворота, калітки – плюс 30% вартості виробу). Вразі, якщо ми виготовляємо та здійснюємо монтаж – беремо на себе повну відповідальність.

Робота з фарбування

Ціна фарбування виробу залежить перш за все від кількості шарів фарби та ґрунтовки , нанесеної на виріб, особливості сушки. Ми радимо використовувати матеріали німецьких виробників, особливістю яких є молоткове фарбування та термо сушка в печі.

Строки виготовлення та монтажу

Строки індивідуально обумовлюються із замовником, в залежності від складності замовленого виробу. Для нескладних замовлень строк виготовлення – один – два тижні. Строк монтажу та демонтажу для нескладних виробів від двох до семи днів.

Salvator Mundi 1519
St. John the Baptist 1516
Lady with an Ermine 1490
St. Jerome in the Wilderness 1480
Head of a Woman 1508
St. John the Baptist 1516
The Virgin and Child with St Anne and St John the Baptist 1500
Madonna of the Yarnwinder 1507
The Virgin and Child with St. Anne 1508
Madonna of the Carnation 1480